KDO MŮŽE BÝT ČLENEM?
Členem (základní členství) může být kdokoliv. Jak soukromá osoba, tak fyzická, nebo právnická osoba.

Člen, jako soukromá osoba je součástí Zákaznického programu a může čerpat veškeré s tím spojené výhody.

Člen, jako fyzická, nebo právnická osoba může čerpat výhody jak Zákaznického programu, tak všech výhod pro obchodníky, včetně upgradu na člena VIP, nebo přímo PARTNERA.
MÁTE REGISTRACI U ÚŘADU PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ?
ANO, naše společnost Singulis s.r.o. je registrována u úřadu pro ochranu osobních údajů.

Osobní data jsou zpracovávny výhradně a jen pro potřeby spojené se službami a výhodyni poskytující spol. Singulis s.r.o., viz informace k GDPR.
JE TO VÝHODNÉ JEN PRO TY PRVNÍ? NENÍ!
V Singulis není nikdo první ani poslední. Každý z nás ušetří peníze svými nákupy u obchodníků Singulis a může i snadno získávat odměnu i za doporučení, jelikož tím dělá reklamu obchodům v Singulis a zároveň sami šetří na svých nákupech.

Je také jasné, že každý bude mít jiné odměny, podle výše útrat v obchodech.

Je jen na Vás kolik ušetříte, nebo získáte.

Někteří si mohou plést náš Věrnostní systém s klasickým MLM, kde se převážně platí vstupní balíčky, prodávají povinně jejich produkty, atd.
Je pravdou, že jsou MLM systémy, které skvěle fungují, ale ve většině případech vše pokazí lidská chamtivost a dobrá věc se změní v neštěstí.

Nic z toho u nás není, žádné poplatky, žádné nucené nákupy, nebo prodeje. Prostě si můžete vybrat obchod, kde chcete nakoupit a z útraty získáte část peněz zpět.

Pokud jako člen Věrnostního programu nebudete výhody využívat, tak se vůbec nic neděje a je to pouze a jen Vaše rozhodnutí.
REGISTRACE - POSTUPY - MOŽNOSTI
Co se děje při registraci dále a jaké jsou možnosti?

Pokud registrujete kohokoliv z Vašeho Singulis účtu po přihlášení, máte dvě možnosti:

Plná registrace: Zde se vyplňují všechny body a potřebné údaje o novém členovi a může plně účet využívat.

Zjednodušená registrace: Zde se vyplňuje omezená část potřebných údajů, může také registrovat nové členy, nákupy se načítají, provize se střádají, ale nevyplácí se provize na účet nového člena, dokud si neaktivuje peněženku a nedoplní zbylé potřebné údaje pro úplnou aktivaci Singulis účtu. Po aktivaci se automaticky zasílají provize na bankovní účet člena.

Při provedení jakékoliv registrace bude registrovanému zaslán email s "Aktivačním linkem" na jeho emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci. Jakmile registrovaný potvrdí aktivací kliknutím na aktivační link, budou mu systémem zaslány jeho přihlašovací údaje na stejný email a může se přihlásit.

Pokud zasíláte referenční link a Váš adresát si prostřednictvím Vámi zaslané reference provede registraci, není již zasílan aktivační link a účet je okamžitě registrovanému přístupný.
KOLIK STOJÍ ČLENSTVÍ?
Základní členství je zdarma a zcela bez závazků.
CO JE VLASTNĚ SINGULIS A JAK VZNIKL?
Singulis od počátku vymysleli a následně založili obchodníci sami pro sebe. Už se nechtěli koukat na to, jak je trh deformován a zákazníci jsou ohlupování pseudoslevami, nekvalitním zbožím apod. Už nechtěli dále vyhazovat peníze oknem za akce a propagaci bez účinku. Hlavně nechtěli sedět se založenýma rukama a čekat "jak to dopadne". Tito obchodníci vymysleli obchodní model, který jim přináší prokazatelné výsledky, vyšší příjmy.

Toto obchodníci/zakladatelé vyzkoušeli ve svých vlastních obchodech.
PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ SE SINGULIS?
Přestože všichni známe fakta o slevách a odměně za doporučení, tzn. o možnosti zajistit si pravidelnou rentu (výplatu, příjem) z nákupního obratu vlastní skupiny, stává se, že dostanete otázku:

"Proč bych měl nakupovat přes Singulis? Proč si nemám vzít slevu, kterou mi dává obchodník přímo?"

Je to jednoduché sleva, kterou dostanete je pouze jednorázová a v porovnání s tím co Vám může přinést Singulis zanedbatelná.

Také je jasné, že nemůžeme "kázat vodu a pít víno" - jak jsme řekli jsme parta lidí, která chce pomoci jak sobě, tak i ostatním, v našem případě známým, kterým jsme Singulis doporučili a také českým obchodníkům. Má-li systém fungovat, je třeba jej dodržovat. Hrajme fér :) Takže, chcete-li pravidelný příjem, nakupujte u Singulis partnerů a vysvětlete ostatním, že přínos ze Singulis systému je podstatně větší než jednorázová sleva, kterou stejně utratíte "ve vedlejší kavárně" a zase nic nebudete mít. Singulis Vám slevy shromáždí a pošle najednou a Vy pak máte možnost s nimi rozumně naložit.

Singulis DÁVÁ DŮVOD doporučit známým Singulis obchody a zaevidovat je do systému. Získají oni (Cashback), získáte Vy (odměnu za reklamu).

Pouze u nás získáváte své výhody a odměny z nákupů a doporučení platící v kamenných prodejnách, eshopech, ale i službách.

Existuje mnoho Věrnostních programů, které jsou buď jen na eshopy, nebo pro určitou komoditu a převážnou část provize (lecky i více jak polovinu), si nechávají ve svůj prospěch, místo, aby je předali vám, zákazníkům.

POROVNÁNÍ ZÁKAZNICKÉHO PROGRAMU SINGULIS.
Provozní náklady
Obchodníci mají náklady nejen s výrobou, ale také s provozem - SW, sledování, vyhodnocování ... Singulis nemá žádné další měsíční provozní náklady, je vymyšlený, vyzkoušený, okamžitě k použití.

Co nabízí věrnostní karta?
Jak funguje? Co nabízí zákazníkovi? Další útratu v jediném obchodě. Proč je tedy Singulis oblíbený? Protože dává PENÍZE na účet vždy na začátku měsíce, kdy je lidé nejvíce potřebují. Peníze, které jinak nemají! Peníze, které mohou utratit za cokoli.

Koho osloví věrnostní karta?
Ano, tušíte správně, osloví pouze zákazníky v obchodě, kteří tam již chodí. Neumí být aktivní a přivést nové zákazníky, nezajistí nový příjem. Singulis oslovuje nové zákazníky. A zákazníkům dává DŮVOD přivést své přátelé.

Konkurenční výhoda.
Obchodníkova karta neznamená žádnou výhodu. Takovou kartu si dnes může udělat každý obchodník. Zákazníci již nechtějí mít plné peněženky kartiček. Singulis - jeden systém, který pokryje jejich celkovou potřebu. Singulis je skutečná, neokopírovatelná konkurenční výhoda. Nemůže ho mít každý.

Kolik obchodníkovi "vydělá" jeho karta.
Věrnostní karty obchodníků jim nezajišťují žádný další příjem. Singulis může generovat další finanční přínos.

Je ještě mnoho dalších výhod, které obchodník ve spolupráci se Singulis získá.
Např. snížení nákladů.
NEVÍTE SI RADY, JAK OSLOVIT DALŠÍ ZÁKAZNÍKY?
"Podpořte české obchodníky, kteří nemají sílu bránit se reklamním útokům velkých firem. Český obchodník nedostane daňové prázdniny, ani státní pobídku, musí bojovat v rámci svých prostředků. Proto se rozhodli spojit. Je jich již několik set, a vymysleli si vlastní strategii Raději, dají peníze lidem, kteří u nich nakupují než vyhazovat peníze za reklamu. Takže když nakoupíte u Singulis obchodníka, ten Vám vrátí část peněz a bude věřit, že ho doporučíte dál. On Vám totiž zaplatí i za to, když k němu přijdou nakoupit Vaši známí, které zaevidujete do systému. Jestli to budou desetikoruny měsíčně, nebo desetitisíce je už jen na Vás."Peníze jsou zasílány na Váš běžný účet vždy 5. den v měsíci.
Singulis je skvělá parta lidí, kteří se vzájemně podporují, pomáhají si a primárně utrácí peníze mezi sebou. Singulis se snaží podpořit české obchodníky, a pomáhá jim k prosperitě.

Singulis =

= peníze hned

= žádné virtuální peníze

= je jednoduchý

= registrace je zdarma

= skutečná konkurenční výhoda

= nižší náklady

= B2B spolupráce mezi obchodníky

= setkávání obchodníků

= společná propagace

= noví přátelé

nebo takto :)

Singulis je inteligentní nakupování u obchodníků, kteří se rozhodli své peníze neutrácet za neefektivní reklamu. Raději tyto peníze dají svým zákazníkům a to za to, že u nich nakupují a také za to, že doporučí jejich obchod či provozovnu svým přátelům. Pro obchodníky je to výhodné, neboť platí pouze za uskutečněné obchody (jedná se tedy o prokazatelně efektivní reklamu) a pro zákazníky je to výhodné, neboť jsou všechny jejich odměny shromážděny a celá částka odeslána na běžný účet vždy 5. den v měsíci. Díky tomu si každý člen Singulis může zajistit další příjem. Je přeci příjemné, když začátkem měsíce přijdou peníze. Jestli to budou desetikoruny, tisícikoruny, nebo větší částka záleží pouze na každém členovi.

Čeští obchodníci a zákazníci se vzájemně podporují, vydělávají tím a navíc tím podporují i českou ekonomiku.

JAK NAKUPOVAT SE SINGULIS?
Vyhledejte si na www.singulis.cz obchodníka a jděte nakupovat, nebo se bavit, nebo využít nabízenou službu...

Nakupte standardním způsobem zboží, které potřebujete. Při placení požádejte obsluhu o nahrání výhody Singulis na ID ....... (a sdělte ID na které chete výhodu zaznamenat).

Chceme, aby vše bylo jednoduché. A bude to ještě jednodušší :-)
Druhý den si zkontrolujte zda byl Váš nákup nahrán. Přihlaste se na www.singulis.cz do své zabezpečené oblasti a v sekci "Přehled" (nahoře) a v záložce "Provize věrnostní program" (vlevo) uvidíte všechny Vaše nákupy.

Při nákupech na internetových e-shopech se držte instrukcí konkrétního e-shopu. Každopádně uveďte Singulis a ID.
CO JE TO VIDEOBOARD?
Videoboard je partnerská společnost, která vám přináší další výhodu, kde sledováním reklamních spotů, nebo hraním různých her dostáváte odměny v podobě WCR Věrnostních slevových bodů, které lze využít jako slevu v eshopu Booth.cz, nebo si je směníte na peníze.

Využívání a registrace je zdarma, k ničemu vás nezavazuje.

Co je WCR bod?

WCR je Věrnostní slevový bod.

Jak začít?

Aktivujte si peněženku WCR Videoboardu a otevřte si následně webové rozhraní aplikace.

Hrajte si a dívejte se za odměnu ;).

HRAJTE SI, NEBO JEN SLEDUJTE REKLAMY A VYDĚLÁVEJTE :).
PROČ BYCH MĚL/A DOPORUČOVAT NÁKUPY SE SINGULIS DÁLE?
Vzpomeňte si kolikrát v životě jste řekli kamarádovi, že někde mají dobré pivo, nebo, že jinde dobře vaří. Kolikrát jste známého informovali o zajímavé nabídce ať už cenové nebo kvalitativní. Ano doporučujete celý život, děláte to automaticky a nic nedostáváte. Ale nyní je zde nová doba. Někteří obchodníci se rozhodli zaplatit Vám za to, že doporučíte jejich obchod. Když Vaše doporučení bude efektivní a oni zrealizují obchod, tak Vy dostanete odměnu. Je to přece naprosto logické - oni udělají obchod díky Vám a tak si zasloužíte odměnu. Záleží jen na Vás kolika známým doporučíte Singulis obchodníka a kolik si tedy vyděláte peněz. Peníze jsou vypláceny vždy každý 5. den v měsíci na Váš běžný účet v bance. Jednoduché, účinné a přínosné.

Co je třeba udělat? ZAREGISTROVAT SE ! Toť vše. Registrace Vás nic nestojí a k ničemu nezavazuje. Záleží jen na Vaší aktivitě.
JSTE NOVÁČEK? ZÁKLADNÍ INFORMACE
Opravdu upřímně a s velikou radostí vás vítáme v naší partě. Tyto stránky slouží k tomu, aby se každý z našeho týmu mohl co nejrychleji dostat k potřebným informacím. Doporučujeme najít si čas a projít si všechny sekce. Kdyby bylo potřeba doplnit nějakou informaci, neváhejte napsat. Teď prosím přečtěte tuto stránku :-).

Na registrovaný mail jste obdrželi přihlašovací údaje k Vaší osobní Singulis oblasti, přihlaste se na www.singulis.cz .
Prohlédněte si informace na těchto stránkách.
NAKUPUJTE u našich obchodníků a DOPORUČUJTE je - tím si zajistíte pravidelný příjem každý měsíc - jeho výše závisí skutečně jen na vás - vyhledání obchodníka - stačí když při placení řeknete "nakupuji se Singulis, prosím, mé ID je 1234", nebo můžete použít kartičku (tu můžete vytisknout ze své osobní oblasti na www.singulis.cz - při využití internetových obchodů, nezapomeňte v objednávce uvést ID Singulis, nebo dodržet návod, který u každého e-shopu máte k dispozici pro uplatnění Věrnostní výhody.
Singulis řeší i sponzoring klubů, nadací, spolků či útulků.

Registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Doporučujte naše obchodníky:

- získáte odměnu za jejich nákupy u obchodníků
- získají Vaši přátelé, rodina, spoluhráči, kolegové - umožněte jim také zajistit si vlastní příjem
- naši obchodníci budou mít vyšší tržby a rádi odmění své zákazníky za věrnost a propagaci - je to totiž lepší, než platit za výrobu a roznos letáků či za inzeráty, u kterých nevíte, jaká bude jejich účinnost
- podpoříte českou ekonomiku, naše peníze zůstanou v ČR, podpoříte politiku zaměstnanosti (hodně obchodníků přeci zaměstnává lidi)
CHCI UKONČIT ČLENSTVÍ
V případě, že chcete své členství ukončit, napište ze svého registrovaného emailu žádost o ukončení na emailovou adresu info@singulis.cz.
Zároveň máte právo žádat o výmaz dat z naší databáze a data budou vymazána.

Poukud jste čerpali smluvní služby, jsou nadále data evidována po dobu potřebně nutnou v souladu se zákony ČR, které tyto evidence nařizují.
© Singulis s.r.o. 2015 - Všechna práva vyhrazena
Kontakt:

V pracovní dny od 10:00 do 17:00.

Telefon: +420 734 188 800

Email: info@singulis.cz
Singulis s.r.o.

Podbabská 1112/13
Praha 160 00

IČO: 24221431
DIČ: CZ24221431
© Singulis s.r.o. 2014 - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt:

V pracovní dny od 10:00 do 16:50.

Telefon: +420 734 188 800

Email: info@singulis.cz
Singulis s.r.o.

Podbabská 1112/13
Praha 160 00

IČO: 24221431
DIČ: CZ24221431